Reti, ja kādreiz, būs šāds solis mazinātu šo problēmu, ir labākas iespējas, kas pastāv: Izmantojot Ātrus Kredītus

Finansiālās grūtības, ko mēs visi saskaramies nav mazas lietas. Šajās dienās, vienkārši apmierināt regulārus rēķinus, ir kaut kas par izaicinājumu, un nodarbojas ar šīm saistībām var vadīt dažus cilvēkus izmisuma pasākumiem, piemēram, ārā atrie aizdevumi interneta slikta kredītu vadības nolūkos. Patiesībā, saņemt aizdevumu ar tādiem nosacījumiem, ir kaut kas no ceļa paraut reakcija, lai novērstu montāžas spiedienu. Reti, ja kādreiz, būs šāds solis mazinātu šo problēmu, un bieži vien tas noved pie sliktākā situācijā, kas liek aizņēmējam izvēlēties bankrotu. Tas ir iespējams, lai izvairītos pasludina bankrotu pilnīgi.

Bet tieši kāpēc ir ātru aizdevumu tik slikts variants, kad tas ir apstrīdami visvairāk pieejamu aizdevumu veids slikta kredītu aizņēmējiem? Nu, kamēr viņi ir to izmantošanu, ir citas iespējas, lai uzskatītu, ka ir vairāk proaktīvus risinājumus, un nāk ar daudz mazāk saistītais spiediens.

Kāpēc ātrie aizdevumi var nestrādās

Ņemot prom īstermiņa aizdevumu slikta kredītu pārvaldības mērķiem var radīt vairāk problēmu nekā atrisina. Lai sāktu, procentu likme, kas parasti jāmaksā par šāda veida aizdevumu, ir ļoti augsts, sākot no 30% līdz 50%, atkarībā no aizdevēja. Kas ir vairāk, laika daudzums, kas ir dots skaidrs parādu pilnā apmērā, ir ļoti īss, ar noteiktajiem dažos līgumos mazāk kā 14 dienas. Tas ir tāpēc, ka kredīts tiek izsniegts pret gaidāmo algu. Un ar tik maz laika un tik augstu interesi, spiediens palielinās dramatiski, lai ilgtermiņā, tā kļūst grūti izvairīties pasludina bankrotu. Protams, izmērs īstermiņa aizdevumu ir neliels. Maksimālā pieejama, ir $ 1500, kas ir pietiekami, lai tiktu galā ar finanšu avārijas. Un tā kā pilnīgu atmaksu (1 $, ir ņemta no algas, ir maz pa kreisi, lai risinātu ar regulāriem ikmēneša saistības.

Kāpēc Ātrie Aizdevumi var strādāt

Protams, ir situācijas, kad izmantojot ātru aizdevumu slikta kredītu vadībai ir pilnīgi reāla iespēja. Piemēram, tāpēc, ka tie tiek piešķirtas bez kredīta pārbaudes, pat ja pretendentiem ar sliktākajā kredītvēsturi var piekļūt līdzekļus. Tāpat ir iespējams iegūt līdzekļus ļoti ātri, ar apstiprināšanas process, ņemot tik maz, kā pāris minūšu laikā. Tas ir tāpēc, ka vienīgais nosacījums ir, ka ikmēneša algas ir pietiekami liela, lai atmaksātu aizdevumu pilnībā Tātad., vienreiz apstiprinājumu no tiek nodrošināts ienākums, aizdevējs piešķirs līdzekļus.

Mērķis izvairīties pasludina bankrotu var arī kalpoja ja līdzekļi tiek izmantoti, lai risinātu ārkārtas parādu, kas pretējā gadījumā mest finanses haosā. Par Piemēram, ja 1000 $ tiek nodrošināta, izmantojot īstermiņa aizdevumu, to var izmantot, lai nodrošinātu hipotekāro maksājums ir veikts, vai galīgais paziņojums par kredītkaršu parādu tiek izskatīti.

Citus risinājumus problēmai

Protams, ir arī tādi, kas uzskata, bankrots ir praktisks risinājums neiespējamu finansiālo situāciju, un, ja kļūst īstermiņa aizdevumiem sliktu kredītu pārvaldības mērķiem neizdodas, ir grūti izvairīties likteni. Bet ir arī citi risinājumi, kas jāapsver arī. Ir iespējams izvairīties pasludina bankrotu, ja konsolidācija aizdevums tiek nodrošināts vietā. Tas piedāvā konstruktīvu risinājumu parādu problēmas, atbrīvojot visus parādus vienā piegājienā, un aizstāt tos ar vienu aizdevumu. Ja termiņš ir pietiekami garš, tad atmaksa var būt tik daudz kā par 50% mazāk nekā sākotnējā ikmēneša pienākuma. Tas varētu likties, ka ātrs aizdevums ir vienīgā reālā iespēja pirms bankrota, bet tas nav taisnība. Tātad, vajadzīgs zināms laiks, lai apsvērtu konsolidēto aizdevumu – ko var apstiprināt 24 stundu laikā -. Pirms lekt uz augsti dārgs algas opciju.