Sīkas Piezīmes par krāsniem, kuriem viegli sekot

Mūsu kamīns Romotop krāsnis ir vienkāršs, lēts un skaists. Skatiet mūsu risinājumus saites, lai redzētu plītis, gatavošanas piederumu un krāsns risinājumus. Koksnes dedzināšanas krāsnis var piedāvāt jums papildus iespējām vienu cenu. Ideāli, plīts būtu jāuzstāda lielā telpā tuvu vidu jūsu īpašumu. Ja cilvēki uzskata, malkas krāsnis vai kamīni, viņi bieži apsvērt netīrs, piesārņotu, osis piepildīta gaisu.

Tāpat kā malkas krāsnīm, centralizēta malkas katli tiek uzlaboti laika gaitā. Jums vajadzētu runāt par jūsu apkures vajadzībām ar respektablu izplatītāju. Zone apkure ir viens no absolūtā visefektīvākajām stratēģijām apkures mājās, vienlaikus samazinot enerģijas izmaksas. Dūmvadu ūdens sildītāji pastāv jau ļoti ilgu brīdi.

Jūs varētu rasties kārdinājums iegādāties granulu krāsns nevis koka plīts. Vislielākā krāsns vienmēr ir acīmredzami nākamais I būvēt. Šis milzīgais plīts liek veic daudz siltuma. Pat tad, kad Jums rodas enerģijas efektīvu krāsni, dažreiz jūsu citas ierīces piedāvāt lētākus līdzekļus gatavot.

Plīts un plīts bieži izmanto aizstāt. Abās situācijās krāsnis tiek veikti braukt bez degvielas uzpildes par pilnu Pavārs laiks. Kas attiecas uz uzturēšanas moderna izskata plīts strāvu, tīrīt bieži un izmantot atbilstošu virtuves par labāko rezultātu. Čuguna krāsnis tiek piedāvāti dažādās krāsās un izskatās skulptūra, kad netiek izmantots.

Krāsnis: Vairs Mystery

Blakus pavarda, jūs gatavojas vēlaties skurstenis. Ja youn’t justies pārliecināti pietiekami, lai nomazgātu savu skursteni, jums nāksies nodarbināt skursteņslauķis tīrīt jūsu skurstenis gadā. Metāla dūmvadi nav identisks kā dūmvads. Attīrītu no dūmvadu vent par normālu pamata pārtraukt kvēpu palielinājums. Ar no gada By uz Lai krāsns, lai veiktu pareizi, tas būtu relined. Tāpēc, lielizmēra 8. Dūmvadu var ļaut izplūdes gāzēm, uz atdzist pārāk strauji, kā rezultātā slinks projektu un sliktu krāsns sniegumu.

Mūsu krāsnis ir starp šīm iemaksām. Tikai dažas krāsnis ar šo būtisko zemu siltumenerģijas var atrast nozari. Kad jūs nodot naudu uz plīts, jūs nevēlaties, lai norēķinātos par saskaņā ar pašu labāko. Šāda veida krāsns nodarbina sešu collu dūmvads. Lai gan koka plīts nav veiksmīga līdz šim, īpašnieki patiešām patīk doma, ka tā spēja apsildītu māju, kad tur nav spēks, un tāpēc mēs turpinām strādāt. Noņemot neapliecināts koka plīts nav nepieciešama, ja jūs pērkat vai pārdošanas mājās. Mēģina atrast labu par Lookout, pilnīgi brīvi stāvoša koka plīts ieņemt vietu esoša mūra kamīna, bet man nav īsti vēlas pazudināt izskatu kamīna ar ieliktni.

Kamīni arī rada ievērojamu gaisa piesārņojumu. Ja nodarbināt kamīns, pārliecinieties, ka jūs aizverat dūmvada tiklīdz kamīns netiek lietots. Ja jūs mēģināt atrast ātru, ērtu pieeju, lai pārveidotu savu pašreizējo kamīns, elektriskā Log Ievietojiet ir ideāls risinājums.

romotop